CADDE PROJELERİ İSKELE APARTMANI PROJE DETAYLARI

KONSEPT KAT PLANLARI GALERİ LOKASYON BROŞÜR BİLGİ AL

İSKELE APARTMANI Günün Stresini Atın İş gününüzün stresini ve yorgunluğunu Bağdat Caddesi boyunca yapacağınız yürüyüş ile atabileceğiniz bir imkan sunan İskele Apartmanı'ndaki dairelerde kullanılan tüm malzemeler kaliteli yaşam için tasarlandı. BROŞÜRÜ İNCELE

Cadde'de
sosyalleşme...
TREN 5 DK
PARK 2 DK
OKUL 7 DK
HASTANE 8 DK
BAĞDAT CADDESİ 1 DK
OTOBÜS 2 DK

Yürüme Mesafesinde Mükemmel Konum İstanbul Anadolu Yakası’nda ideal bir konumda olan İskele Apartmanı; Bağdat Caddesi İskele Sokak'ta yer alıyor. Bir dakika yürüyerek Bağdat Caddesi'ne İki dakika yürüyerek Caddebostan Sahil'ne ulaşabiliyorsunuz.

Yaşam Başladı Deniz Manzaralı Daireler Büyük ferah daireleri olan bu mükemmel projede yaşam başladı. Her katta tek daire konseptiyle ferah ve geniş daireleri ile aileniz için her şey düşünüldü. Deniz manzaralı bu daireleri kaçırmamak için bir an önce satış ofisimize uğrayın.

İyi Bir Gelecek İçin Tasarlandı Dairelerde bulunan banyolarda vitrifiye ve armatürler Villory Boch; kullanılan yer seramiği Iris marka. Ayrıca mutfak ve banyolarda yer alan duvar kaplamalarında da Iris marka kaplama tercih edildi. Farklı tasarımı ve estetik duruşuyla ön plana çıkan bir modern yaşam konutu.

İSKELE APARTMANI

KAT PLANLARI

12. KAT DUBLEX

7+1 , 365 m²

İNCELE

YENİ NESİL YAŞAM KONSEPTİ

İskele'de yaşam var...

PROJE GALERİ 1

Cadde Projeleri

DİĞER PROJELERİMİZ

ÖZGEN APARTMANI PROJEYİ İNCELE

ÖZGEN APARTMANI

SEBEN APARTMANI PROJEYİ İNCELE

SEBEN APARTMANI

SUADİYE SAHİL PROJEYİ İNCELE

SUADİYE SAHİL

CADDE PROJELERİ

BİLGİ TALEP FORMU

Cadde Projeleri hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için formu doldurun.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

İlgili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
FORMU GÖNDER

İSKELE APARTMANI Suadiye Mah. Bağdat Cad. İskele Sok.
Kadıköy, İstanbul
0216 362 97 97

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.