CADDE PROJELERİ CADDEDE YAŞAM

İstanbul'un

En Popüler Alışveriş Caddesi

Dünya markalarının ardı ardına sıralanmış Bağdat Caddesi'ndeki lüks mağazaları Cadde'nin en çok ziyaret çeken ve ilgi gören özelliğidir. İstanbul’un her yerinden alışverişe gelen insanların ve turistlerin en çok gezdiği bu mağazalarda her gün binlerce insan doyasıya alışverişin tadını çıkartıyor.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Caddebostan'da Hafta Sonu Keyfi Güneşin, denizin ve çimenlerin tadını çıkartmak isteyenlerin vazgeçilmez yeri Caddebostan sahilde hafta sonu sandalyelerinizi alıp harika vakit geçirebilir gün batımını izleyebilirsiniz. Bu keyif aslında anlatılmaz bu deneyimi henüz yaşamayanları en kısa sürede Caddebostan Sahili'nin keyfini çıkartmasını öneriyoruz.

Cadde'de Eşsiz Lezzetler Dünya restoranlarının, kafelerin, kahve & tatlı dükkanlarının neredeyse her markanın bulunduğu Bağdat Caddesi'nde her zaman lezzete en yakın siz olacaksınız. Bu yaşamın sizi bir lezzet gurmesi haline getireceğinden emin olabilirsiniz.

İstanbul'un En Sosyal Caddesi 7/24 hayatın kafelerin, barların ve eğlencenin olduğu Bağdat Caddesi'nde dilediğinizde uzun yürüyüşler yapabilecek istediğiniz zaman kendinizi bir bara, restorana atıp günün bütün stresini üzerinizden atabileceksiniz.

CADDE PROJELERİ

BİLGİ TALEP FORMU

Cadde Projeleri hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için formu doldurun.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Seçili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
FORMU GÖNDER

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.