CADDE PROJELERİ SEBEN APARTMANI PROJE DETAYLARI

KONSEPT GALERİ LOKASYON BİLGİ AL

Seben Apartmanı Sosyal İmkanları İle Zengin Yanı başınızdaki Bağdat Caddesi’nde yapacağınız yürüyüş ve alışverişin ardından evinizdeki geniş güneşlenme terası ve yüzme havuzu ile günün yorgunluğunu keyifli anlara dönüştürebileceksiniz. BROŞÜRÜ İNCELE

Cadde'de
alışveriş...

Yürüme Mesafesinde Lokasyonu İle Zengin Prestijli ve köklü Erenköy’ün dokusuna ve modern hayatın ihtiyaçlarına uyumlu bir şekilde yükselen Seben Apartmanı’ndan Bağdat Caddesi’ne yürüyerek sadece bir dakikada ulaşmanız mümkün. Sahil yoluna, marinalara ve Anadolu Yakası’nın en güzel noktalarına yakın konumu ile zengin sosyal imkanlar sunan Seben Apartmanı kendi imkanlarını da avantajlarına ekliyor.

Nezih, Eşsiz Yaşam Bağdat Caddesi’nin yanı başında, İstanbul’un nezih semtlerinden Erenköy’de yer alan Seben Apartmanı muhteşem deniz manzarasına sahip daireleri ve her yere yakın konumuyla sizleri eşsiz bir yaşama davet ediyor.

Günün yorgunluğunu keyifli anlara dönüştürebileceksiniz.

Seben'de yaşam var...

PROJE GALERİ 1

Cadde Projeleri

DİĞER PROJELERİMİZ

ÖZGEN APARTMANI PROJEYİ İNCELE

ÖZGEN APARTMANI

SUADİYE SAHİL PROJEYİ İNCELE

SUADİYE SAHİL

CADDE PROJELERİ

BİLGİ TALEP FORMU

Cadde Projeleri hakkında bilgi almak ve kampanyalardan yararlanmak için formu doldurun.

Tüm Teknik Yapı proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

İlgili proje kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum.

Teknik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı
Teknik Yapı Holding, Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
FORMU GÖNDER

SEBEN APARTMANI Erenköy Mah. Şerafettin Sk. No: 20
Kadıköy / İstanbul
0216 362 97 97

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim bilgilerimin, Teknik Yapı ve bağlı diğer şirketleri tarafından her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına izin veriyorum.

Okudum anladım.